Kontakta oss

Marknad och försäljning

Telefon: 0455-783 93

E-post: foretag@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Anna Wallin

Vice VD och Marknadschef

Telefon: 0708-78 30 89

E-post: anna.wallin@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Mikael Svensson

Försäljningschef

Telefon: 0455-783 53

E-post: mikael.svensson@affarsverken.se

Mikael hjälper dig om du har frågor om våra företagsprodukter.

Ladda ner visitkort

Robbert Prinselaar

Key Account Manager

Telefon: 0455-783 27

E-post: robbert.prinselaar@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Veronica Sanaksenaho

Säljare

Telefon: 0455-783 78

E-post: veronica.sanaksenaho@affarsverken.se

Veronica hjälper dig om du har frågor om el och mikroproduktion.

Ladda ner visitkort

Sten Faming

Säljare

Telefon: 0455-783 58

E-post: sten.faming@affarsverken.se

Sten hjälper dig om du har frågor om renhållning, el och mikroproduktion.

Ladda ner visitkort

Björn Löwenadler

Säljare

Telefon: 0455-783 83

E-post: bjorn.lowenadler@affarsverken.se

Björn hjälper dig om du har frågor om företagsprodukter stadsnät, byanät och svartfiber.

Ladda ner visitkort

Pär Andersson

Säljare

Telefon: 0708-78 33 51

E-post: par.f.andersson@affarsverken.se

Pär hjälper dig om du har frågor om el.

Ladda ner visitkort

Martina Hansson

Säljkoordinator

Telefon: 0455-783 39

E-post: martina.hansson@affarsverken.se

Martina hjälper dig med frågor kring stadsnät till villan.

Ladda ner visitkort

Pär Boson

Projektledare

Telefon: 0708-78 30 72

E-post: par.boson@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Josefin Johansson

Säljkoordinator

Telefon: 0455-783 26

E-post: josefin.johansson@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Inger Petersson

Säljkoordinator

Telefon: 0455-783 41

E-post: inger.petersson@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Åsa Glans

Marknads- och säljkoordinator

Telefon: 0455-783 92

E-post: asa.glans@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Morgan Andersson

Marknads- och säljkoordinator

Telefon: 0708-78 30 76

E-post: morgan.b.andersson@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Sandra Schalin

Marknadskommunikatör (föräldraledig)

Telefon: 0708-78 30 29

E-post: sandra.schalin@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Elin Cavallin

AD/Marknadskommunikatör

Telefon: 0708-78 30 71

E-post: elin.cavallin@affarsverken.se

Ladda ner visitkort

Senast ändrad: 2016-07-01 14:17

Chatta med kundservice